Ã–VRIGT / Leksaker / Fotbollsspel 14996036

nr 1499 6036

Fotbollsspel

NK, 1940-tal. Längd: 101

Kondition: slitage, skador, 1 spelare saknas

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:29:51

30/10 20:57:11 1      Vinnande bud